O mnie


Sylvia Zysk – specjalista ds. komunikacji i social media, copywriter, blogerka, a przede wszystkim… mama i miłośniczka podróży!

W świat ciągnęło mnie zawsze, choć prawdziwego podróżniczego bakcyla załapałam dopiero po studiach. Nabrałam rozpędu, rozpoczęłam pracę marzeń i okazało się, że… mamy małego pasażera na gapę ;) To zmotywowało mnie jeszcze bardziej i wkrótce wyruszyliśmy w świat z naszą kilkutygodniową córeczką!

Dziś, po niemal trzech wspólnych latach, odwiedziłyśmy razem (*tata czasem zostaje w domu) ponad 30 krajów na 4 kontynentach i wiemy, że WSZYSTKIE NASZE MARZENIA MOGĄ SIĘ SPEŁNIĆ, JEŚLI TYLKO MAMY ODWAGĘ DO NICH DĄŻYĆ!


Co znajdziecie na blogu i dlaczego warto tu zostać?

SylviaVoyages powstało po to, by inspirować! To miejsce, w którym znajdziecie gotowe plany wyjazdów na krótsze czy dłuższe wyjazdy, wyjątkowe miejscówki w Polsce i za granicą, często poza utartym szlakiem, a także mnóstwo praktycznych porad i tipów, dzięki którym Wasza podróż czy samo planowanie będzie po prostu… przyjemnością :)

A to nie wszystko!

Łącząc życie prywatne z zawodowym dzielę się tu także swoim rodzicielskim doświadczeniem, by zmotywować innych do podróży ze swoimi maluchami, a dzięki Waszym wiadomościom już wiem, że to się udaje <3 Dziękuję!

Zapraszam Was do dalszego śledzenia mojego bloga i towarzyszenia nam w kolejnych wyprawach, które relacjonuję na Facebooku i Instagramie. Enjoy!