31 grudnia 2017

Czas na podsumowaniaMuszę przyznać, że nowe i niespodziewane obowiązki oraz przedświąteczna gorączka znacząco przerosły moje czasowe możliwości, więc tym, którzy czekali na obiecane relacje z Izraela jestem winna przeprosiny. Z kolei tym, którzy mówili, że w Warszawie żyje się dużo szybciej przyznaję rację - mam za sobą nie tylko szalony miesiąc, ale przede wszystkim niesamowity rok! I z nutą refleksji patrzę wstecz, by w końcu uwierzyć we wszystko, co się wydarzyło, składając Wam przy tej  okazji noworoczne życzenia :)TRZY KONTYNENTY

Okazuje się, że nasza niedawna wizyta na Bliskim Wschodzie była idealnym podsumowaniem mijającego roku, w którym odkrywaliśmy zarówno Afrykę, Europę (poza Polską), jak i Azję. To w tym roku tradycyjne wakacyjne wyprawy zamieniliśmy na pełne niespodziewanych przygód podróże, a podręczne plecaki zastąpiły nam designerskie walizki... 
W 2018 roku życzę Wam wielu spontanicznych przygód i wspaniałych ludzi po drodze!


INSTALOVER

Zakochałam się w Instagramie! Przekształcając swój prywatny profil w podróżniczy pamiętnik nigdy bym nie przypuszczała, że będzie mi to sprawiać tyle frajdy, a przede wszystkim zmotywuje mnie do działania, udowadniając, że warto dzielić się z innymi tym, co nas spotyka. Nigdy nie myślcie, że Wasze zainteresowania czy pomysły nie są w sieci niczym nowym. Każdy z nas jest wyjątkowy!

W 2018 roku życzę Wam odwagi i inspiracji!


CARPE DIEM

Jak szybko minęło Wam ostatnich 12 miesięcy? Czas pędzi nieubłagalnie, więc w pędzie codzienności nie zapominajmy o sobie, naszych planach czy marzeniach. Walt Disney powtarzał, że wszystkie nasze marzenia mają szansę się spełnić, jeśli tylko mamy odwagę je realizować - to motto, które towarzyszy mi zawsze w chwilach wahania...W 2018 roku z całego serca życzę Wam spełnienia marzeń!


NIE SAMYMI SUKCESAMI CZŁOWIEK ŻYCIE

Będąc optymistką bardzo staram się szukać pozytywów we wszystkim, co dla nas przygotował los. Nie sposób jednak, by zawsze było to możliwe. Mijający rok przyniósł ze sobą sporo trudności do pokonania, od tych zupełnie błahych do nieco poważniejszych. Prywatnie najwięcej wysiłku kosztowała mnie walka o życie i zdrowie moich podopiecznych... O kolejne dni mojej ukochanej kotki walczyliśmy w klinice miesiąc, a był to dopiero początek jej drogi do pełni sił. Tymczasem w październiku świętowaliśmy jej 13 urodziny :) Z kolei końcem roku kontuzji nabawiła się moja skokowa klacz, wyłączając nas tym samym ze sportu na kilka długich tygodni... Jestem jednak dobrych myśli!
W 2018 roku życzę Wam wytrwałości!


ŻADNYCH POSTANOWIEŃ

Czy znacie kogoś, kto kiedykolwiek dotrzymał wszystkich swoich postanowień noworocznych? Wyrzuty z tego powodu robi sobie za to większość z nas. Niech Nowy Rok motywuje nas do działania i otwiera kolejny rozdział w naszym życiu, zostawiając jednocześnie w tyle nasze niepowodzenia, ale nie pozwólmy na to, by ograniczał nas w swoich wyborach. Każdy dzień i każdy miesiąc jest dobry na zmiany - keep going!W 2018 roku życzę Wam, abyście zawsze byli sobą!


A co Was spotkało w 2017 roku? Jakie wyjątkowe miejsce odwiedziliście lub kto zainteresował Was swoją osobą? Może musieliście się z czymś zmierzyć lub dopięliście swego i spełniliście swoje marzenie? A może już macie obrane cele na nowy, 2018 rok? Koniecznie dajcie znać, jestem ogromnie ciekawa! 

10 komentarze

 1. Masz rację ,czasem sytuacja zmusza aby skoncentrować się nad innym celami, pomijając postanowienia noworoczne. Wspaniałego Nowego roku Ci Życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze to żyć w zgodzie sobą i po prostu być szczęśliwym :) Buziaki!

   Usuń
 2. Ale masz piękne zdjęcia! <3 Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję <3 Tobie również wielu wspaniałych chwil :*

   Usuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. oby ten rok był taki sam jak poprzedni byle nie gorszy ;D

  OdpowiedzUsuń