11 maja 2024

APARAT FOTOGRAFICZNY: Super pomysł na prezent dla małego Podróżnika i Odkrywcy!

Idealny prezent dla dziecka nie ist... ISTNIEJE! Kolorowa propozycja od HoppStar szybko skradła serce mojej 5-latki i pokazała, że robienie zdjęć jest nie tylko świetną zabawą, ale również rozwija wyobraźnię i uczy. Świetna propozycja dla małego podróżnika i odkrywcy!

# Nie tylko zabawka

Aparat od HoppStar to nie tylko zabawka, ale także narzędzie rozwijające wyobraźnię i umiejętności artystyczne dziecka. Aparat jest łatwy w obsłudze, ale skrywa różnorodne funkcje i dodatkowe efekty specjalne (filtry, kolorowe ramki, itp.), dzięki którym maluch może eksperymentować z fotografowaniem i tworzyć piękne pamiątkowe kadry.

         

Dodatkowo, aparat jest solidnie wykonany, a silikonowa obudowa chroni go przed upadkami, brudem i intensywnym użytkowaniem przez dzieci. Świetnym rozwiązaniem jest również praktyczna smyczka zintegrowana z kablem ładującym USB, którego nie sposób zgubić ;)

# Parametry techniczne i jakość zdjęć

Dziecięce aparaty fotograficzne są projektowane przede wszystkim z myślą o zapewnieniu twórczej zabawy i rozwoju kreatywności, dlatego nie osiągają takiej samej jakości zdjęć jak profesjonalne aparaty dla dorosłych, jednak wierzcie mi, że młodsze dzieci wcale tego nie wymagają :)

         

W przypadku naszego modelu, HoppStar Expert możemy liczyć na rozdzielczość do 40 megapikseli, która wystarcza do wydrukowania na mniejszych formatach, takich jak odbitki w formacie 4x6 cali. Po zgraniu bezpośrednio z aparatu prezentują się tak:Jakość zdjęć zależy także od warunków oświetleniowych i umiejętności samego dziecka (kolejna świetna zaleta aparatu to ćwiczenie uwagi i skupienia), dlatego rezultaty mogą się różnić, ale z pewnością
 jest to świetne narzędzie do rozpoczęcia przygody z fotografią dla najmłodszych. 

# Do koloru, do wyboru

W ofercie HoppStar znajdują się trzy modele aparatów fotograficznych dla dzieci w najróżniejszych wariantach kolorystycznych: Rookie przypominający designem urocze zwierzątka, Expert pozwalający zabawić się w profesjonalnego fotografa i Artist, dzięki któremu można wydrukować zdjęcie od razu po jego zrobieniu. 


Dwóch pierwszych mogą używać już 3 latki, natomiast ostatni jest dedykowany dla dzieci od 5. roku życia. Niemniej wszystkie są łatwe w obsłudze, lekkie, niewielkie i poręczne, a także... doskonale nadają się na prezent, np. z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka czy wakacji. Z pewnością każdy rodzic znajdzie idealny model dla swojej pociechy!


Testowany model: Aparat cyfrowy Hoppstar Expert Blush

Ocena: 10/10


Za prezent dziękuję marce:


0 komentarze

Prześlij komentarz